Poděkování

V BEAST eSports z.s. děláme vše z vášně k esportu. Jste to vy, naši partneři, kteří nám dávají prostor k tomu, abychom mohli vytvářet akce jako SumCast. Vážíme si každého našeho partnera, který nám dává sílu snít dál. Srdečně vám děkujeme za vaši podporu.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho růstu a podílet se na budoucích esportových akcích, rádi vás přivítáme v naší BEAST eSports komunitě. Věříme, že společná spolupráce může přinést mnoho úspěchů a vytvořit nezapomenutelné momenty.

Kontaktujte nás na [email protected] a společně napišeme další kapitolu v české esportové historii.

Partneři

Společnost CAPPA 2, s. r. o. byla založena roku 1993 a od té doby působí na Českém trhu, kde také za uplynulé období získala mnoho zkušeností v oblasti vývoje, výroby i distribuce autodoplňků.
Firma CAPPA 2, s. r. o. postupně expandovala a zaujala své pevné postavení nejen na Českém trhu, ale také po celé Evropě, jako leader v produkci designových autopotahů na míru, a prodeji motocyklistického oblečení a dalšího sortimentu.

Zjistit více

„Implementujeme nejmodernější verzi informačního podnikového systému HELIOS iNuvio, který propojujeme s e-shopy od společnosti Shoptet. Náš jedinečný produkt coalshop connetor propojuje HELIOS iNuvio s jakýmikoliv jinými e-shopy!
Naším hlavním posláním je pomoci zavést digitalizaci do menších a středních podniků díky které ušetří čas a peníze. Ty lze následně investovat do růstu vašeho podniku! Jsme oficiálním partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. a disponujeme řadou zkušených konzultantů a vývojářů.“

Zjistit více

Město Letohrad (do roku 1950 Kyšperk, poté krátce Orličné) se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Město čítá přibližně 6 500 obyvatel. Historické jádro tvoří městskou památkovou zónu.
Město je členem dobrovolného svazku obcí Sdružení obcí Orlicko.

Zjistit více

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice. Zajišťuje komplexní služby související s kompenzací účiníku včetně změření parametrů v síti, zpracování projektů, výrobu a uvedení zařízení do provozu. Historie výroby výkonových kondenzátorů v České republice se datuje od roku 1930. Disponuje moderním technologickým vybavením výroby.
Společnost ZEZ SILKO klade důraz na ekologii a životní prostředí.

Zjistit více