Kdo jsme a kde jsme se tu vzali?

Jsme skupina nadšených jedinců, původem z okolí Letohradu, kteří se již odjakživa zajímají o herní svět a jeho komunitu. S nárůstem herního světa jsme si postupem času stále více uvědomovali, jak významnou součástí našeho života a identity tato vášeň je. Ovlivňuje naše hodnoty a názory, a zásadním způsobem nás formuje a definuje.

I když jsme začínali každý trochu jinak - někdo s CS 1.4 a později 1.6, někdo s MMORPG jako Ultima Online a někdo s konzolemi jako Atari - všichni jsme byli součástí většího celku herní komunity, i když jsme si to tehdy možná neuvědomovali.

V dnešní době jsou herní svět a zejména e-sport neodmyslitelnou součástí našeho života. Proto jsme se rozhodli vstoupit do tohoto světa oficiálněji než doposud. V roce 2022 jsme založili spolek BEAST eSports, ale pod stejným názvem jsme již několik let aktivní. Naše cíle jsou tvořit věci, tak jak si je představujeme, budovat komunitu a sdílet naši vášeň s dalšími nadšenci.

Naše vize, cíle a směr

BEAST eSports z.s. je organizace s cílem budovat komunitu v rámci e-sport scény. Naším záměrem je pořádat akce zaměřené na tuto tématiku, neboť tento druh akcí je v naší zemi stále méně běžný. Ačkoliv se počet hráčů na globální úrovni zvyšuje, počet akcí s herní tématikou v České republice tomu neodpovídá. Celkově e-sport scéna v naší zemi nemá takové zastoupení jako ve světě, a proto se snažíme tento rozdíl alespoň částečně napravit.

Bez záruk na zářnou budoucnost plánujeme několik offline a online turnajů. Nicméně se přikláníme k offline akcím, neboť ten zážitek je zcela neporovnatelný. V budoucnu bychom chtěli rozjet vlastní ligu, aby měli hráči příležitost ukázat své schopnosti a aby byla jejich snaha náležitě oceněna díky případným sponzorům.

Vše závisí na samotných hráčích a společně tvoříme komunitu, která se dokáže přizpůsobit jejich potřebám. Nemáme obavy se pustit do nových projektů a snažíme se o to, aby naše organizace BEAST byla synonymem pro kvalitní a inovativní akce. Pokud se cítíte být součástí naší komunity nebo našeho týmu, budeme rádi, když se k nám přidáte.


Chceš se připojit k nám a být součástí skvělé komunity nadšenců? Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám a zažij nezapomenutelné zážitky plné soutěžení, spolupráce a přátelství! V BEAST eSports z.s. máš možnost rozvinout svůj talent a zlepšit se ve celosvětově populárních hrách, a to v kolektivu lidí, kteří sdílejí tvou vášeň pro herní svět. Tak neváhej a dej nám vědět, že jsi připraven vstoupit do naší skupiny a být součástí naší úspěšné cesty!

Kontaktovat